SV EN
Affärsressor031-13 43 00
Möten & Event031-719 10 00
Mässresor031-719 10 50
SV EN
Affärsressor 031-13 43 00
Möten & Event 031-719 10 00
Boka online Mässresor 031-719 10 50

Affärsresor

Som expert på affärsresor hjälper vi till i er resevardag med allt från effektiv reseplanering, tidskrävande resebokning, support och hjälp under resan. Dessutom ger vi önskad statistik och uppföljning.

 

Mer tid över för affärerna

Samtidigt som vi tar hand om alla praktiska detaljer kring ert resande, sänker vi även era resekostnader och bidrar till att ni får mer tid och energi över till affärerna.

 

Boka själv eller via personlig service

Hos oss får du en reseexpert som lär känna dig och dina behov. Via 031-13 43 00 eller e-post når du din kontakt och får hjälp med förfrågningar, bokningar och support. Utöver den personliga kontakten finns möjlighet att under hela dygnet själv boka resor via Travel Service Online. Enklare resor kan med fördel bokas här och omfattas naturligtvis av alla funktioner som exempelvis telefonsupport, samfakturering, statistik och uppföljning.

 

Tillgänglighet dygnet runt

Utöver våra ordinarie öppettider (mån-fre 08:00-17:00) erbjuder vi också 24-timmars jourservice 365 dagar om året. Du ringer samma nummer som vanligt, 031-13 43 00. Vi vet att rätt kompetens i rätt tid är viktigt för dig som reser.

 

Samlad bild över resandet

Vi erbjuder samlingsfaktura, statistik och uppföljning löpande så att ni har full kontroll på ert resande. Vi hjälper aktivt till att identifiera läckage, bevaka pristrender och ger underlag för eventuella leverantörsförhandlingar.

 

Offertförfrågan

Vill du bli uppringd

Fyll i ditt namn och telefonnummer så ringer vi upp dig inom kort (under ordinarie arbetstid).

Kontakta oss

Affärsresor
031-13 43 00
Armina Tabakovic
armina@travelservice.se
Elisabeth Boyagi
elisabeth@travelservice.se
Lars Karlsson
lars.k@travelservice.se
Martti Kivimäki
martti@travelservice.se
Möten & Event
031-719 10 00
Lina von Gerber
lina@travelservice.se
Mässresor / sälj
031-719 10 50
Kristofer Andersson
kristofer@travelservice.se
Mattias Marberg (tjänstledig)
mattias@travelservice.se
Sarah Dahlberg
sarah@travelservice.se
Air Broker
031-134300
Eric Kronqvist Ericsson
eric@travelservice.se
Sven Ericsson
sven@travelservice.se
Marknad
031-134300
Annika Peterson
annika@travelservice.se
Ekonomi
031-134300
Cecilia Mohlin
cecilia@travelservice.se
VD
031-134300
Lars Sandheden
lars@travelservice.se

Skicka mejl

Fyll i uppgifterna nedan så återkommer vi inom kort.

Får vi bjuda på lunch?

Fyll i dina uppgifter så återkommer vi och bokar ett lunchmöte inom kort.