SV EN
Affärsressor031-13 43 00
Möten & Event031-719 10 00
Mässresor031-719 10 50
SV EN
Affärsressor 031-13 43 00
Möten & Event 031-719 10 00
Boka online Mässresor 031-719 10 50

Covid-19

Vi ställer krav på våra leverantörer för att minska smittspridningen av covid-19 och kräver ett flertal åtgärder för framtida bokningar. Här kan du läsa mer om hur vi gör för att öka tryggheten för våra kunder.


Easyfairs Nordic presenterar tillsammans med några av Sveriges största mässanläggningar det gemensamma säkerhetsinitiativet ”Vi ses säkert”. 


Här hittar du checklistor för resenärer och Travel Managers

Vill du bli uppringd

Fyll i ditt namn och telefonnummer så ringer vi upp dig inom kort (under ordinarie arbetstid).

Kontakta oss

Affärsresor
031-13 43 00
Möten & Event
031-719 10 00
Mässresor / sälj
031-719 10 50
Air Broker
031-134300
Eric Kronqvist Ericsson
eric@travelservice.se
Sven Ericsson
sven@travelservice.se
Marknad
031-134300
Annika Peterson
annika@travelservice.se
Ekonomi
031-134300
Hanna Theman
hanna@travelservice.se
Johan Björn
johan@travelservice.se
Louise Lundgren
louise@travelservice.se
VD
031-134300
Lars Sandheden
lars@travelservice.se

Skicka mejl

Fyll i uppgifterna nedan så återkommer vi inom kort.

Får vi bjuda på lunch?

Fyll i dina uppgifter så återkommer vi och bokar ett lunchmöte inom kort.