SV EN
Affärsressor031-13 43 00
Möten & Event031-719 10 00
Mässresor031-719 10 50
SV EN
Affärsressor 031-13 43 00
Möten & Event 031-719 10 00
Boka online Mässresor 031-719 10 50

Västsvenska Handelskammaren

Västsvenska Handelskammaren är en privat partipolitiskt oberoende näringslivsorganisation och Travel Service är en av över 2700 medlemsföretag som tillsammans med organisationen arbetar för ett västsvenskt näringsliv i världsklass.

Västsvenska Handelskammaren arbetar med att skapa tillväxt och utveckla framtidens Västsverige genom att hjälpa företagen göra fler och bättre affärer och genom att påverka politiska beslut. Arbetet har regionalt fokus eftersom den ekonomiska tillväxten påverkas huvudsakligen av regionala förutsättningarna framför kommunala och nationella.

Vill du bli uppringd

Fyll i ditt namn och telefonnummer så ringer vi upp dig inom kort (under ordinarie arbetstid).

Kontakta oss

Affärsresor
031-13 43 00
Armina Tabakovic
armina@travelservice.se
Elisabeth Boyagi
elisabeth@travelservice.se
Lars Karlsson
lars.k@travelservice.se
Martti Kivimäki
martti@travelservice.se
Monika Göthberg
monika@travelservice.se
Möten & Event
031-719 10 00
Mässresor / sälj
031-719 10 50
Kristofer Andersson
kristofer@travelservice.se
Mattias Marberg (tjänstledig)
mattias@travelservice.se
Sarah Dahlberg
sarah@travelservice.se
Air Broker
031-134300
Eric Kronqvist Ericsson
eric@travelservice.se
Sven Ericsson
sven@travelservice.se
Marknad
031-134300
Annika Peterson
annika@travelservice.se
Ekonomi
031-134300
Cecilia Mohlin
cecilia@travelservice.se
VD
031-134300
Lars Sandheden
lars@travelservice.se

Skicka mejl

Fyll i uppgifterna nedan så återkommer vi inom kort.

Får vi bjuda på lunch?

Fyll i dina uppgifter så återkommer vi och bokar ett lunchmöte inom kort.