SV EN
Affärsressor031-13 43 00
Möten & Event031-719 10 00
Mässresor031-719 10 50
SV EN
Affärsressor 031-13 43 00
Möten & Event 031-719 10 00
Boka online Mässresor 031-719 10 50

Spa

Ansiktsmask, peeling, massage och bubbelpool. Allt till ljuva toner av avslappnande musik och lugnande atmosfär. Låt er komma ner i varv och lär känna varandra genom t.ex. en massagekurs eller kanske grupp-spa av någon form. Olika spa har olika varianter av detta men det kan t.ex. gå till så att ni tilldelas en instruktion som ni gemensamt följer i spat. Tillsammans gör ni olika självbehandlingar; fotbad, olika bastubad eller slappnar av i olika pooler.

En annan variant är att alla får varsin kortare behandling, t.e.x en ansiktsrengöring eller nack- och skuldermassage och under tiden en eller flera personer behandlas socialiserar resten av gruppen i en liten privat lounge där det serveras hälsosamma snacks och dryck. Ni kan också ha en spa-behandling som en vinst till någon av dagens tidigare aktiviteter.

Plats: Inomhus / Utomhus
Tid: ca 1 - 2 tim
Antal: 2 - 100 pers

Intresseanmälan

Vill du veta mer om denna aktivitet? Fyll i formuläret nedan så återkommer vi inom kort.

Se fler spännande aktiviteter

Vill du bli uppringd

Fyll i ditt namn och telefonnummer så ringer vi upp dig inom kort (under ordinarie arbetstid).

Kontakta oss

Affärsresor
031-13 43 00
Armina Tabakovic
armina@travelservice.se
Elisabeth Boyagi
elisabeth@travelservice.se
Lars Karlsson
lars.k@travelservice.se
Martti Kivimäki
martti@travelservice.se
Möten & Event
031-719 10 00
Sara Sheehan
sara@travelservice.se
Mässresor / sälj
031-719 10 50
Kristofer Andersson
kristofer@travelservice.se
Mattias Marberg
mattias@travelservice.se
Emma Johansson
emma@travelservice.se
Sarah Dahlberg
sarah@travelservice.se
Air Broker
031-134300
Eric Kronqvist Ericsson
eric@travelservice.se
Sven Ericsson
sven@travelservice.se
Marknad
031-134300
Annika Peterson
annika@travelservice.se
Ekonomi
031-134300
Hanna Theman
hanna@travelservice.se
Johan Björn
johan@travelservice.se
Louise Lundgren
louise@travelservice.se
VD
031-134300
Lars Sandheden
lars@travelservice.se

Skicka mejl

Fyll i uppgifterna nedan så återkommer vi inom kort.

Får vi bjuda på lunch?

Fyll i dina uppgifter så återkommer vi och bokar ett lunchmöte inom kort.