SV EN
Affärsressor031-13 43 00
Möten & Event031-719 10 00
Mässresor031-719 10 50
SV EN
Affärsressor 031-13 43 00
Möten & Event 031-719 10 00
Boka online Mässresor 031-719 10 50

Producent för Grupp och Konferens

undefined

Är du redo för en ny utmaning i rollen som producent för Grupp och Konferens?

Travel Service är ingen vanlig resebyrå. Tvärtom är vi en av Sveriges största affärsresebyråer som utifrån stor erfarenhet och passion skapar produktpaket som är anpassade för varje kund. Sedan vår resa startade 1991 har vårt huvudfokus att leverera service genom stort engagemang för våra kunder aldrig förändrats. Vårt spann av tjänster vi erbjuder är stort - men alla har de gemensamt att de underlättar en resa, ett evenemang eller upplevelse för vår kund. Varje kollega hos oss är nyckeln till att vi är bland de bästa i branschen och vi vågar utmana oss för att bli lite bättre varje dag. 

Du erbjuds:

Travel Services vision är att vara marknadens bästa arbetsplats för anställda och att vi ska ha skoj tillsammans! Vi är övertygade om att glädje och trivsel tillsammans med en unik affärsstruktur är nyckeln till vår framgång. På vårt fina kontor mitt på avenyn är stämningen hög och vi gillar att umgås med varandra. Vi firar våra måluppfyllnader tillsammans och anordnar aktiviteter och resor även inom organisationen.

I teamet kommer du befinna dig tillsammans med erfarna kollegor som gärna delar med sig av sin mångåriga erfarenhet från hela världen. Dina kollegors engagemang tillsammans med bolagets arbete med ledarskap- och teamutveckling säkerställer att du fortsätter utvecklas i din roll.

Dina huvudsakliga arbetsuppgifter kommer att bestå av:

I rollen som producent på Travel Service ansvarar du för paketering och leverans av kundanpassade gruppresor, konferenser och event i varierad storlek. Genom lyhörda samtal med våra kunder skapar du en översikt för vad varje specifik kund behöver för en lyckad upplevelse. I din roll är det viktigt att du ser detaljerna i kundens önskemål och agerar konsultativt för att skapa möten och konferenser i världsklass.

Du kommer arbeta business-to-business och genom ditt engagemang och nyfikenhet drivs dina projekt framåt från planering till genomförande. Din grundläggande behovsanalys, säljinriktade kommunikation och leverans leder till att dina kunder ger 11 av 10 poäng till upplevelsen när du genomför din uppföljning. Du är kreatören för våra unika paket och dina arbetsuppgifter erbjuder en varierad vardag där ingen dag är den andra lik.

Vi söker en person som har följande egenskaper och kunskaper:

Övrig information

Ansökan: Fyll i ansökningsformuläret.

Start: Snarast, enligt överenskommelse.

Plats: Kungsportsavenyn 33

Anställningsform: Heltid

Hoppas att vi har fångat ditt intresse! Ansökningarna behandlas löpande så ansök redan idag.

Ansökan

 

Vill du bli uppringd

Fyll i ditt namn och telefonnummer så ringer vi upp dig inom kort (under ordinarie arbetstid).

Kontakta oss

Affärsresor
031-13 43 00
Armina Tabakovic
armina@travelservice.se
Elisabeth Boyagi
elisabeth@travelservice.se
Lars Karlsson
lars.k@travelservice.se
Martti Kivimäki
martti@travelservice.se
Möten & Event
031-719 10 00
Muniba Vukcevic
muniba@travelservice.se
Claes Laasonen
claes@travelservice.se
Mässresor / sälj
031-719 10 50
Kristofer Andersson
kristofer@travelservice.se
Mattias Marberg (tjänstledig)
mattias@travelservice.se
Sarah Dahlberg
sarah@travelservice.se
Air Broker
031-134300
Eric Kronqvist Ericsson
eric@travelservice.se
Sven Ericsson
sven@travelservice.se
Marknad
031-134300
Annika Peterson
annika@travelservice.se
Ekonomi
031-134300
Cecilia Mohlin
cecilia@travelservice.se
VD
031-134300
Lars Sandheden
lars@travelservice.se

Skicka mejl

Fyll i uppgifterna nedan så återkommer vi inom kort.

Får vi bjuda på lunch?

Fyll i dina uppgifter så återkommer vi och bokar ett lunchmöte inom kort.