SV EN
Affärsressor031-13 43 00
Möten & Event031-719 10 00
Mässresor031-719 10 50
SV EN
Affärsressor 031-13 43 00
Möten & Event 031-719 10 00
Boka online Mässresor 031-719 10 50

Redovisningsekonom sökes

 undefined


Vill du vara en del av ett framgångsrikt företag som alltid vill utmana i sin bransch? Ser du dig som strukturerad, prestigelös och intresserad av att befinna dig i ett härligt team? Då kan du vara Travel Service nästa Redovisningsekonom!

 

Om Travel Service 

Travel Service är ingen vanlig resebyrå. Tvärtom är vi en av Sveriges största affärsresebyråer som utifrån stor erfarenhet och passion skapar produktpaket som är anpassade för varje kund. Sedan vår resa startade 1991 har vårt huvudfokus att leverera service genom stort engagemang för våra kunder aldrig förändrats. Vårt spann av tjänster vi erbjuder är stort - men alla har de gemensamt att de underlättar en resa, ett evenemang eller upplevelse för vår kund. Varje kollega hos oss är nyckeln till att vi är bland de bästa i branschen och vi vågar utmana oss för att bli lite bättre varje dag.

Du erbjuds

Travel Services vision är att vara marknadens bästa arbetsplats för anställda och att vi ska ha skoj tillsammans! Vi är övertygade om att glädje och trivsel tillsammans med en unik affärsstruktur är nyckeln till vår framgång. På vårt fina kontor mitt på avenyn är stämningen hög och vi gillar att umgås med varandra. Vi firar våra måluppfyllnader tillsammans och anordnar aktiviteter och resor även inom organisationen.

Som Redovisningsekonom hos Travel Service blir du en del av ett engagerat ekonomiteam som består av 4 personer. I rollen kommer du få ta stort eget ansvar och befinna dig i en miljö som är präglad av framåtanda.


Dina huvudsakliga arbetsuppgifter kommer att bestå av:

I din roll kommer du sköta vår löpande redovisning där dina arbetsuppgifter varierar mellan olika moment så som;

Samt övriga ekonomiska uppgifter som kan tillkomma. 

Du kommer arbeta självständigt och rapportera till bolagets VD


Vi söker en person som har följande egenskaper och kunskaper:


Du som söker har

Det är meriterande om du tidigare har arbetat i Microsoft Dynamics AX. 


Övrig information

Ansökan: Fyll i detta ansökningsformuläret.
Start: Enligt överenskommelse.
Plats: Kungsportsavenyn 33
Anställningsform: Heltid

Hoppas att vi har fångat ditt intresse! Ansökningarna behandlas löpande så ansök redan idag.

 

Ansökan

Denna rekrytering hanteras av A-hub. Vänligen kontakta agnes@a-hub.se vid frågor kring tjänsten.

Klicka här för att ansöka.

Vill du bli uppringd

Fyll i ditt namn och telefonnummer så ringer vi upp dig inom kort (under ordinarie arbetstid).

Kontakta oss

Affärsresor
031-13 43 00
Armina Tabakovic
armina@travelservice.se
Elisabeth Boyagi
elisabeth@travelservice.se
Lars Karlsson
lars.k@travelservice.se
Martti Kivimäki
martti@travelservice.se
Möten & Event
031-719 10 00
Lina von Gerber
lina@travelservice.se
Mässresor / sälj
031-719 10 50
Kristofer Andersson
kristofer@travelservice.se
Mattias Marberg (tjänstledig)
mattias@travelservice.se
Sarah Dahlberg
sarah@travelservice.se
Air Broker
031-134300
Eric Kronqvist Ericsson
eric@travelservice.se
Sven Ericsson
sven@travelservice.se
Marknad
031-134300
Annika Peterson
annika@travelservice.se
Ekonomi
031-134300
Cecilia Mohlin
cecilia@travelservice.se
VD
031-134300
Lars Sandheden
lars@travelservice.se

Skicka mejl

Fyll i uppgifterna nedan så återkommer vi inom kort.

Får vi bjuda på lunch?

Fyll i dina uppgifter så återkommer vi och bokar ett lunchmöte inom kort.