SV EN
Affärsressor031-13 43 00
Möten & Event031-719 10 00
Mässresor031-719 10 50
SV EN
Affärsressor 031-13 43 00
Möten & Event 031-719 10 00
Boka online Mässresor 031-719 10 50

Medarbetare

Travel Service bemannas av kompetenta och erfarna medarbetare som är specialiserade inom sitt område. Tack vare kunniga och engagerade, självgående samt lyhörda problemlösare med mångårig erfarenhet av hela världen kan vi leverera smidiga och kundunika helhetslösningar till dig.

Ulf Oskarsson

ulf.oskarsson@travelservice.se
Digitalt visitkort
Senior Advisor

Kristofer Andersson

kristofer.andersson@travelservice.se
Digitalt visitkort
Business Development Manager

Lars Karlsson

lars.karlsson@travelservice.se
Digitalt visitkort
Key Account Manager

Armina Tabakovic

armina@travelservice.se
Digitalt visitkort
Affärsresor

Martti Kivimäki

martti@travelservice.se
Digitalt visitkort
Key Account Manager

Sven Ericsson

sven.ericsson@travelservice.se
Digitalt visitkort
Senior Advisor & Projektledare

Eric Kronqvist Ericsson

eric.kronqvist@travelservice.se
Digitalt visitkort
Air Broker

Mattias Marberg

mattias.marberg@travelservice.se
Digitalt visitkort
Affärsresesäljare

Emma Johansson

emma.johansson@travelservice.se
Digitalt visitkort
Affärsresesäljare

Louise Lundgren

louise.lundgren@travelservice.se
Digitalt visitkort
Redovisningsekonom & Controller

Vill du bli uppringd

Fyll i ditt namn och telefonnummer så ringer vi upp dig inom kort (under ordinarie arbetstid).

Kontakta oss

Affärsresor
031-13 43 00
Möten & Event
031-719 10 00
Mässresor / sälj
031-719 10 50
Air Broker
031-134300
Eric Kronqvist Ericsson
eric@travelservice.se
Sven Ericsson
sven@travelservice.se
Marknad
031-134300
Annika Peterson
annika@travelservice.se
Ekonomi
031-134300
Hanna Theman
hanna@travelservice.se
Johan Björn
johan@travelservice.se
Louise Lundgren
louise@travelservice.se
VD
031-134300
Lars Sandheden
lars@travelservice.se

Skicka mejl

Fyll i uppgifterna nedan så återkommer vi inom kort.

Får vi bjuda på lunch?

Fyll i dina uppgifter så återkommer vi och bokar ett lunchmöte inom kort.