SV EN
Affärsressor031-13 43 00
Möten & Event031-719 10 00
Mässresor031-719 10 50
SV EN
Affärsressor 031-13 43 00
Möten & Event 031-719 10 00
Boka online Mässresor 031-719 10 50

Idrottslagsresor

Travel Service erbjuder specialanpassade helhetslösningar för idrottsresor vilket innebär maximal bekvämlighet och flexibilitet. Vi hjälper er med ett unikt program som passar för just er.

Bestäm själv tidtabellen

När ditt lag har match kan du själv bestämma tidtabellen och undvika extra övernattningskostnader om ni reser över dagen. Hos oss får du en reseexpert som hjälper dig med bokning av flyg, bussar, hotell, restauranger och kringarrangemang.

Egenchartrat plan

Med ett egenchartrat flygplan kan ni flyga till vilken flygplats ni vill. Det innebär att ni får egen incheckning, slipper trängsel, mellanlandningar och risken att förlora bagage eller missa anslutande flyg. Det finns även möjlighet till att få egen säkerhetskontroll och lagbussen framkörd direkt till flygplanet. Travel Service har tillgång till alla typer av flygplan, inklusive privata jetplan, helikoptrar och VIP-konfigurerade flygplan - var som helst i världen, 24/7/365.

Offertförfrågan

Vill du bli uppringd

Fyll i ditt namn och telefonnummer så ringer vi upp dig inom kort (under ordinarie arbetstid).

Kontakta oss

Affärsresor
031-13 43 00
Armina Tabakovic
armina@travelservice.se
Elisabeth Boyagi
elisabeth@travelservice.se
Lars Karlsson
lars.k@travelservice.se
Martti Kivimäki
martti@travelservice.se
Monika Göthberg
monika@travelservice.se
Möten & Event
031-719 10 00
Mässresor / sälj
031-719 10 50
Kristofer Andersson
kristofer@travelservice.se
Mattias Marberg (tjänstledig)
mattias@travelservice.se
Sarah Dahlberg
sarah@travelservice.se
Air Broker
031-134300
Eric Kronqvist Ericsson
eric@travelservice.se
Sven Ericsson
sven@travelservice.se
Marknad
031-134300
Annika Peterson
annika@travelservice.se
Ekonomi
031-134300
Cecilia Mohlin
cecilia@travelservice.se
VD
031-134300
Lars Sandheden
lars@travelservice.se

Skicka mejl

Fyll i uppgifterna nedan så återkommer vi inom kort.

Får vi bjuda på lunch?

Fyll i dina uppgifter så återkommer vi och bokar ett lunchmöte inom kort.