SV EN
Affärsressor031-13 43 00
Möten & Event031-719 10 00
Mässresor031-719 10 50
SV EN
Affärsressor 031-13 43 00
Möten & Event 031-719 10 00
Boka online Mässresor 031-719 10 50

Mässresor

Många bitar ska falla på plats inför ett mässdeltagande. Som oberoende samarbetspartner erbjuder vi såväl besökare som utställare smidiga lösningar. Vi tar hand om alla praktiska detaljer såsom resa, boende och eventuella kringarrangemang.

 

Resa till och från mässan

Oavsett om ni reser individuellt eller i grupp och om alla kommer från en ort eller flera, hjälper vi till att synkronisera detta. Ni får en samlad bild av alla resenärers tidtabeller, bokningsnummer med mera och vi ser till att rätt person är på rätt plats i rätt tid.

Transfer och transport på plats

Vi bokar transfer vid ankomst för transport till hotellet eller direkt till mässan. Behöver ni övriga transporter under mässvistelsen ordnar vi självklart det också.

Boende i närheten av mässan

Att delta på eller att besöka en mässa är ofta förknippat med långa och intensiva dagar. Ett bra boende är en förutsättning för en lyckad mässupplevelse för såväl utställare som besökare.

Möte och event i samband med mässan

Ofta behövs ett uppstartsmöte i samband med mässtart eller så kanske mässan ska kombineras med ett seminarie eller en workshop? Vi har koll på vilken lokal som passar bäst för ert ändamål och ger skräddarsydda förslag utifrån era önskemål och vår erfarenhet.

Aktiviteter och kvällsarrangemang

Stora grupper eller mindre sällskap, vi hjälper er med alla typer av arrangemang! Vi brinner för att hitta nya, kreativa lösningar som överraskar och överträffar era förväntningar. Vi är måna om att hitta rätt lokal och arrangemang som tar fram känslan ni vill förmedla till era kunder och anställda.

Offertförfrågan

 

Vill du bli uppringd

Fyll i ditt namn och telefonnummer så ringer vi upp dig inom kort (under ordinarie arbetstid).

Kontakta oss

Affärsresor
031-13 43 00
Elisabeth Boyagi
elisabeth@travelservice.se
Martti Kivimäki
martti@travelservice.se
Möten & Event
031-719 10 00
Muniba Vukcevic
muniba@travelservice.se
Ulrica Brunstedt Cristadoro
ulrica@travelservice.se
Mässresor / sälj
031-719 10 50
Kristofer Andersson
kristofer@travelservice.se
Sarah Dahlberg
sarah@travelservice.se
Linnea Dahlén
linnea@travelservice.se
Air Broker
031-134300
Eric Kronqvist Ericsson
eric.kronqvist@travelservice.se
Marknad
031-134300
Ekonomi
031-134300
Marie Skoglund
marie@travelservice.se
VD
031-134300

Skicka mejl

Fyll i uppgifterna nedan så återkommer vi inom kort.

Får vi bjuda på lunch?

Fyll i dina uppgifter så återkommer vi och bokar ett lunchmöte inom kort.