SV EN
Affärsressor031-13 43 00
Möten & Event031-719 10 00
Mässresor031-719 10 50
SV EN
Affärsressor 031-13 43 00
Möten & Event 031-719 10 00
Boka online Mässresor 031-719 10 50

Studieresor

En väl genomtänkt och utförd studieresa skapar kunskap och engagemang som ger energi och ny inspiration långt efter hemkomsten. Vi brinner för att hitta nya, kreativa lösningar som överraskar och överträffar våra kunders förväntningar!

 

Alltid personlig service

Hos oss får du en mötesexpert som lär känna dig och dina behov. Via telefon eller mail når du din kontakt och får hjälp med förfrågningar, bokningar och support.

Skräddarsydda förslag

Samla information, lär er något nytt och lämna studieresan fyllda med ny motivation och kunskap. Vi hjälper er att ta fram ett unikt program som passar för just er - med guidade turer, hotell, transport, restauranger och arrangemang mm. 

Lång erfarenhet och hög kompetens

Vi hjälper er spara tid och pengar genom vårt stora kontaktnät och vår mångåriga erfarenhet av att anordna studieresor världen över.

 

Offertförfrågan

Vill du bli uppringd

Fyll i ditt namn och telefonnummer så ringer vi upp dig inom kort (under ordinarie arbetstid).

Kontakta oss

Affärsresor
031-13 43 00
Armina Tabakovic
armina@travelservice.se
Elisabeth Boyagi
elisabeth@travelservice.se
Lars Karlsson
lars.k@travelservice.se
Martti Kivimäki
martti@travelservice.se
Möten & Event
031-719 10 00
Lina von Gerber
lina@travelservice.se
Mässresor / sälj
031-719 10 50
Kristofer Andersson
kristofer@travelservice.se
Mattias Marberg (tjänstledig)
mattias@travelservice.se
Sarah Dahlberg
sarah@travelservice.se
Air Broker
031-134300
Eric Kronqvist Ericsson
eric@travelservice.se
Sven Ericsson
sven@travelservice.se
Marknad
031-134300
Annika Peterson
annika@travelservice.se
Ekonomi
031-134300
Cecilia Mohlin
cecilia@travelservice.se
VD
031-134300
Lars Sandheden
lars@travelservice.se

Skicka mejl

Fyll i uppgifterna nedan så återkommer vi inom kort.

Får vi bjuda på lunch?

Fyll i dina uppgifter så återkommer vi och bokar ett lunchmöte inom kort.